menusearch
ayardeh.ir

تصاویر روز

جستجو
چهارشنبه بیست و پنجم تیر ۹۹
(0)
(0)
تصاویر روز

🔶سرانجام نفرات بومی در پالایشگاه یازدهم و دوازدهم چگونه خواهد شد!؟*

 

🖊️همواره در منطقه پارس جنوبی با وجود منابع گازی فازهای متعددی به بهره برداری رسیده اند ، که در حال تولید و استخراج این منابع مهم هستند. در این فازها نفرات سراسر کشور به دلیل پروژه ملی بودن شاغل می باشند ولی پرسنل بومی همیشه در تیر رس شغل های خدماتی بوده اند.

درحالی که فازهای ۱۳- ۲۲ و ۲۴ در اواخر کار راه اندازی می باشند و طبق معمول از نیروهای پروژه ای کم کم کاسته می شود و این بحث روزانه در بین نیروهای شاغل در این فازها بیش از پیش هویدا می شود که چه تاریخی از کار اخراج یا تسویه خواهیم کرد.

طبق شنیده ها در اواسط سال جاری فاز ۱۳ و ۲۲-۲۴ تحویل مجتمع گاز (SPGC) داده خواهد شد، و چارت پالایشگاهی هر فاز نفرات دائم خود را به شکل های متفاوتی استخدام می کند. در این بین جوانان بیکار بومی نگاه ویژه ای به جذب شدن در این فازها دارند و در مقابل کسانی هم که در این شرکت ها مشغول بکار هستند دغدغه ماندن و عدم اخراج شدن به سر دارند.

اشتغال جوانان = کاهش بزهکاری اجتماعی و آسیب های اجتماعی 
بنابراین از تمامی مسئولین محلی و مدیران دلسوز منطقه خواهشمند است قبل از چیدن پازل لابی گری و آوردن نفرات نور چشمی به فکر جوانان منطقه جنوب استان باشند تا همواره امید به زندگی در این منطقه حفظ شود

 🔶سرانجام نفرات بومی در پالایشگاه یازدهم و دوازدهم چگونه خواهد شد!؟* 🖊️همواره در منطقه پارس جنوبی با وجود منابع گازی فازهای متعددی به بهره برداری رسیده اند ، که در حال تولید و استخراج این منابع مهم هستند. در این فازها نفرات سراسر کشور به دلیل پروژه ملی بودن شاغل می باشند ولی پرسنل بومی همیشه در تیر رس شغل های خدماتی بوده اند.درحالی که فازهای ۱۳- ۲۲ و ۲۴ در اواخر کار راه اندازی می باشند و طبق معمول از نیروهای پروژه ای کم کم کاسته می شود و این بحث روزانه در بین نیروهای شاغل در این فازها بیش از پیش هویدا می شود که چه تاریخی از کار اخراج یا تسویه خواهیم کرد.طبق شنیده ها در اواسط سال جاری فاز ۱۳ و ۲۲-۲۴ تحویل مجتمع گاز (SPGC) داده خواهد شد، و چارت پالایشگاهی هر فاز نفرات دائم خود را به شکل های متفاوتی استخدام می کند. در این بین جوانان بیکار بومی نگاه ویژه ای به جذب شدن در این فازها دارند و در مقابل کسانی هم که در این شرکت ها مشغول بکار هستند دغدغه ماندن و عدم اخراج شدن به سر دارند.اشتغال جوانان = کاهش بزهکاری اجتماعی و آسیب های اجتماعی بنابراین از تمامی مسئولین محلی و مدیران دلسوز منطقه خواهشمند است قبل از چیدن پازل لابی گری و آوردن نفرات نور چشمی به فکر جوانان منطقه جنوب استان باشند تا همواره امید به زندگی در این منطقه حفظ شود
جلسات اداری
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر